Arbata Liuwei

Organizmo valymui / svorio reguliavimui / skrandžiui / žarnynui

Arbata "Liuwei" - tai puikus sveikatą palaikantis produktas, tenkinantis šiuolaikinio gyvenimo poreikius. Reguliariai vartojamas yra naudingas stemplei, gerina virškinimą, atnaujina kraują, šalina sąstovio reiškinius, mažina karštį, veikia detoksikuojamai, pasižymi kosmetiniu poveikiu, padeda mažinti kraujo spaudimą, mažina riebalų kiekį kraujyje, papildo gyvybinę energiją, efektyvus diuretikas ir kt.

Pagrindiniai komponentai:

 Puer arbata (Pu erh), Plevetoji Kulkšnė (Astragalas), Šalavijas šakniastiebinis, Ženšenis, Chrizantemos žiedai, Japoninis sausmedis.

Sertifikatas

Skaityti toliau Užsisakyti

Arbata „Liuwei" sukurta, vadovaujantis Tradicinės kinų medicinos principais apie vaistų ir maisto vienovę, naudojant šiuolaikines aukščiausias žaliavos perdirbimo technologijas iš Kininio kordicepso ir Puer arbatos, išlaikytos ne mažiau 3 metų. Arbatos gėrimas pasižymi sodriu šviežiu originaliu aromatu ir salstelėjusiu skoniu. Arbatos sudėtyje atitinkamomis proporcijomis taip pat yra tokių žolinių augalų kaip kulkšnė (astragalas), šalavijas šakniastiebinis, chrizantema ir kt. Didelės reikšmės turi Puer arbatos poveikis žmogaus organizmui. Puer arbata normalizuoja skrandžio ir žarnyno veiklą, mažina svorį, ir mažina lipidų kiekį kraujyje, trukdo aterosklerozinėms plokštelėms susidaryti kraujagyslių sienelėse, reguliuoja arterinį kraujo spaudimą, mažina cukraus kiekį kraujyje, varo šlapimą ir t.t. Tai puikus sveikatą palaikantis produktas.

Kai kurie žmonės rūpinimąsi sveikata įžiūri labai kaloringoje mityboje, kasdien vartodami daug mėsos, daug žuvies ir panašiai. Tačiau gausus maistas, atvirkščiai, apkrauna blužnį ir skrandį. Labai riebus maistas gali sukelti hiperlipidemiją, kuri yra aterosklerozės priežastis. Savo ruožtu, aterosklerozė gali sukelti širdies ir smegenų kraujagyslių ligas - svarbiausią žmogaus sveikatos priešą. Labai kaloringas maistas taip pat padidina tikimybę susirgti storosios žarnos vėžiu, labai padidina galimybę susirgti krūties vėžiu; be to, yra tiesioginė priklausomybė susirgti tokiomis ligomis kaip kepenų suriebėjimas ar tulžies akmenligė.

Kai valgote maistą, prieš valgį arba po to jūs galite nuryti keletą gurkšnių arbatos "Liuvei", tai padės žymiai sumažinti organizme pasisavinamų riebalų kiekį. Tokiu būdu, arbata tikrai pasitarnaus kaip patikima apsauga nuo širdies ir smegenų kraujagyslių ligų, diabeto ir kitų ligų. Be to, arbata visada padės organizmui susidoroti su maisto virškinimu ir pasisavinimu skrandyje, apsaugos organizmą nuo riebalų kaupimosi ir celiulito atsiradimo.


Arbatos užplikymas

Vieną arbatos maiselį galima užplikyti 4-5 kartus per dieną vienodais laiko tarpais. Kiekvieną kartą tas pats arbatos pakelis įmerkiamas į pilną karšto apie 80°C vandens stiklinę ir palaikomas (pirmą kartą maiselį užtenka palaikyti tik keletą sekundžių, kol vanduo nusidažys). Toliau ,dienos begyje nauduojant pradeta arbatos maiselį ,vakare arbatoje bus mažesnė kordicepso ir kitų sudėtinių dalių koncentracija, todėl miegas nesutrinka.

Vieno arbatos pakelio uztenka užplikimui  1 -2 litru   termose.

Vienas gydymo arbata „Liuwei" kursas - 25 dienos. Galima arbatą vartoti ir ilgiau.

Arbatos vartojimo indikacijos ir trukmė

•  Hiperlipemija: 1-2 gydymo kursai iš eilės kas 3 mėnesius (kontroliuojant lipidų kiekį kraujyje).

•  Cukrinis diabetas: 1-2 gydymo kursai iš eilės kas 3 mėnesius (kontroliuojant cukraus kiekį kraujyje ir šlapime); vartojama kaip papildoma gydomoji priemonė.

•   Nutukimas: 1-3 gydymo kursai iš eilės keletą kartų per metus.

•   Aterosklerozė: 1-2 gydymo kursai iš eilės keletą kartų per metus.

•   Atraminio - judamojo aparato ligos (osteochondrozė, artritai, artrozės): 1-3 gydymo kursai iš eilės keletą kartų per metus.

•   Kitos ligos: gydymo trukmė skiriama individualiai, dažniausiai 1-2 kartus per metus.

Pastabos

Prieš pradedant vartoti kordicepso preparatus, tikslinga paskirti arbatos „Liuwei", nes ji pasižymi stipriu valomuoju poveikiu.

Rekomenduojama arbatą gerti iki 18 val.

Pagrindiniai komponentai:

Puer arbata (Pu erh) Arbatos sudėtyje atitinkamomis proporcijomis taip pat yra tokių žolinių augalų kaip kulkšnė (astragalas), šalavijas šakniastiebinis, chrizantema ir kt.

Kulkšnė (Astragalas). Stiprina iš vidaus ir išorės, šalina toksinus, diuretikas.

Šalavijas šakniastiebinis. Atnaujina kraują, šalina sąstovio reiškinius, išsklaido navikus, malšina skausmą.

Ženšenis. Užkerta kelią vėžiui, lėtina vėžinių ląstelių dalijimąsi, mažina riebalus kraujyje; pasižymi kosmetiniu poveikiu.

Chrizantemos žiedai. Stabilizuoja kepenų veiklą, gerina regėjimą; išsklaido "vėją", mažina karštį.

Japoninis sausmedis. Mažina karštį, atvėsina kraują, šalina sąstovio reiškinius, detoksikuoja. 

Arbata "Liuwei" - tai puikus sveikatą palaikantis produktas, tenkinantis šiuolaikinio gyvenimo poreikius. Reguliariai vartojamas yra naudingas stemplei, gerina virškinimą, atnaujina kraują, šalina sąstovio reiškinius, mažina karštį, veikia detoksikuojamai, pasižymi kosmetiniu poveikiu, padeda mažinti kraujo spaudimą, mažina riebalų kiekį kraujyje, papildo gyvybinę energiją, efektyvus diuretikas ir kt..

Dabar gyvename išsivysčiusioje aukštos civilizacijos visuomenėje, todėl mūsų uždavinys kaip galima teisingiau spręsti klausimą apie rūpinimąsi sveikata: liga organizme vystosi dienomis ir metais, sveikata taip pat kaupiasi kiekvieną dieną.

Kai kurie žmonės rūpinimąsi sveikata įžiūri labai kaloringoje mityboje, kasdien vartodami daug mėsos, daug žuvies ir panašiai.

 Tačiau gausus maistas, atvirkščiai, apkrauna blužnį ir skrandį. Labai riebus maistas gali sukelti hiperlipidemiją, kuri yra aterosklerozės priežastis. Savo ruožtu, aterosklerozė gali sukelti širdies ir smegenų kraujagyslių ligas - svarbiausią žmogaus sveikatos priešą.

 Labai kaloringas maistas taip pat padidina tikimybę susirgti storosios žarnos vėžiu, labai padidina galimybę susirgti krūties vėžiu; be to, yra tiesioginė priklausomybė susirgti tokiomis ligomis kaip kepenų suriebėjimas ar tulžies akmenligė.

Kai valgote maistą, prieš valgį arba po to jūs galite nuryti keletą gurkšnių arbatos "Liuvei", tai padės žymiai sumažinti organizme pasisavinamų riebalų kiekį. Tokiu būdu, arbata tikrai pasitarnaus kaip patikima apsauga nuo širdies ir smegenų kraujagyslių ligų, diabeto ir kitų ligų. Be to, arbata visada padės organizmui susidoroti su maisto virškinimu ir pasisavinimu skrandyje, apsaugos organizmą nuo riebalų kaupimosi ir celiulito atsiradimo.

Pakuotėje 25 arbatos pakeliai, 1 pakelyje - 2 g. žaliavos

Užsakymas