Eliksyras Sanbao 3 brangenybės

Hipertonijos / Onkologijos / Kepenu ligu / sanariu ligos / Kvepavimo organu ligos

•  Sergantiems letinėmis, reumatinėmis ligomis,prostatitas,hepatitas B ir šio viruso nešiotojams.
•  Sergantiems diabetu, onkologinėmis ligomis, radio- ir chemoterapijos metu,pries ir po.
•  Silpnos sveikatos ir dažnai sergantiems žmonėms,sureguliuoja inkstų veiklą.

Sudėtis: Kordicepsas (Cordyceps sinensis) – 80%,
Linčži (Ganoderma lucidum) – 8%, Kalnų skruzdžių ekstraktas, Shiitake, Himalajų medus ir kiti tradicinės kinų medicinos fitokomponentai.

Skaityti toliau Užsisakyti

Pats žymiausias preparatas – bioimunoreguliatorius. Biologiškai veiklus mitybos produktas eliksyras „Sanbao” Gamybai panaudotas laukinis kinietiškas Kordicepsas (Cordyceps sinensis) – 80%, renkamas Cinchai – Tibeto kalnuose. Produkto sudėtyje yra Linchzi (Ganoderma lucidum) – 8%, Kalnų skruzdžių ekstraktas, Shiitake, Himalajų medus ir kiti tradicinės kinų medicinos fitokomponentai.

  Savo sudėtimi artimas eliksyrui „Feniks”, tačiau Kordicepso koncentracija jame didesnė ir siekia 80%. Preparatas, skirtingai nuo eliksyro „Feniks”, pasižymi didesniu atsikosėjimo efektu, mažina bronchų obstrukciją ir pagerina kraujotaką kvėpavimo sistemos ir mažojo dubens organuose, normalizuoja urogenitalinės sistemos organų funkciją, reguliuoja cholesterolio kiekį kraujyje.

 

Gamybai naudojamos pažangios skaldymo ir ekstrahavimo technologijos. Šiame preparate panaudota molekulinio projektavimo teorija, leidžianti pasiekti optimalaus biologiškai aktyvių komponentų ištirpinimo, parinkimą cheminių ryšių energijos, molekulinės erdvės struktūrų tarpusavio papildymo, pagerinimui produkto pasisavinimo organizme. Panaudotos technologijos leido realizuoti maisto papildų sinergetinį sveikatinimo efektą. Naujųjų technologijų dėka tapo įmanoma padidinti produkto veikiųjų komponentų koncentraciją.

 Preparato veikimas .
 Poveikis sergant reumatu, reumatoidiniu artritu .

Pastaruoju metu vieninga daugumos mokslininkų nuomone, reumatoidinis artritas yra autoimuninė liga, išsivystanti dėl imuninės sistemos veiklos sutrikimo. Klinikiniai tyrimai parodė, kad eliksyras „Sanbao" pajėgia reguliuoti organizmo imunines funkcijas, be to, nesukelia šalutinio veikimo, būdingo imunodepresantams. Jo veikimas pagrįstas imuniteto sureguliavimu, Eliksyras pasižymi labai stipriu priešuždegiminiu bei nuskausminamuoju poveikiu reumatoidinio artrito atvejais.

Sergančiųjų artritu kraujyje yra nepaprastai mažas cinko kiekis. O cinko trūkumas sąnario dangose skatina reumatoidinio artrito vystimąsi. Todėl vienas iš svarbiausių gydymo būdų yra cinko kiekio atstatymas.

Veikimas sergant hepatitu B.

Hepatitas B - tai infekcinė liga, kurią sukelia hepatito B viruso užkratas.

Klinikiniai tyrimai parodė, kad ši liga - tai susirgimas dėl chroniško nepakankamumo, iš esmės - dėl lėtinio kepenų ir inkstų veiklos nepakankamumo. Šiuolaikinei medicinai dar nepakanka žinių apie hepatito B mechanizmą. Įprasta manyti, kad dėl ryškaus imuninės funkcijos pajėgumo sumažėjimo organizmas nebegali pašalinti hepatito B virusų. Inkstai hepatito B gydymui turi lemiamą vaidmenį. Atliekant farmakologinių tyrimų analizę nustatyta, kad eliksyrui „Sanbao" būdingas platus farmakologinis veikimas: priešuždegiminis, antiseptinis, priešastminis, tausojantis kepenis ir kt.

Eliksyras padeda valyti sąstovio nuosėdas, reguliuoti organizmo energiją, tausoti kepenis, atstatyti blužnies veiklą, sanuoti skrandį ir kt., padeda ligoniui gana greitai atgauti sveikatą, o taip pat ir išvalyti kepenis nuo virusų bei atnaujinti pažeistas jų ląsteles.

Poveikis cukrinio diabeto atveju.

Cukrinis diabetas taip pat priklauso chroniškoms nepakankamumo ligoms. Dėl inkstų nepakankamumo nusilpsta imuninės sistemos veikla, atsiranda endokrininės sistemos disbalansas, sutrinka vidinis cukraus metabolizmas, o tai iš esmės ir yra svarbiausia susirgimo priežastis. Skruzdžių organizme randama ypač reikalingų žmogaus organizmui mikroelementų, aminorūgščių ir vitaminų, kurie padeda sustiprinti imuninę sistemą, reguliuoti endokrininę sistemą, organizme stabilizuoti cukraus metabolizmą, suaktyvinti kasos veiklą, padidinti insulino aktyvumą ir stabdyti insulino antikūnių gamybą. Be to, skruzdžių organizme esantis cinkas geba suaktyvinti insulinogeno virtimą insulinu, tokiu būdu padeda kontroliuoti ir pakeisti diabeto simptomus. Pavartojus eliksyro „Sanbao", atsiranda galimybė sustiprinti gydymo efektyvumą: procentinė cukraus kiekio kraujyje ir šlapime reabilitacija siekia daugiau nei 80 proc. Tokie ligos simptomai kaip dažnas gėrimas, dažnas šlapinimasis, nuovargis, jėgų išsekimas, dažnas prakaitavimas, širdies plakimas ir kiti pasireiškia vis rečiau, kol visiškai pranyksta. Nėra pripratimo ir šalutinio poveikio.

Skatina čiobrialiaukės funkciją.

Žmogaus organizmo imuniteto ir atsparumo stiprėjimas, blužnies, čiobrialiaukės ir kitų imuninės sistemos organų aktyvus vystimasis yra jauno sveiko organizmo klestėjimo požymiai. Mokslininkai nustatė, kad senatvė yra susijusi su laipsnišku žmogaus imuniteto funkcinio pajėgumo silpnėjimu.

Čiobrialiaukė - tai savotiškas žmogaus organizmo ''ilgaamžiškumo žadintuvas", kadangi ji glaudžiai susijusi su organizmo gyvavimo trukme. Čiobrialiaukės funkcija - T-limfocitų gamyba ir jų brendimo skatinimas. Kuo daugiau aktyvių T-limfocitų žmogaus organizme, tuo atsparesnis organizmo imunitetas. Taigi įmanoma nesirgti, o susirgus - sirgti trumpiau, arba užsikrėtus virusinėmis infekcijomis, gydymas ir reabilitacija vyks žymiai greičiau, o tai reiškia, kad gyventi galima žymiai ilgiau. Dalykas tas, kad čiobrialiaukė jau nuo dvylikos metų amžiaus pradeda pamažu atrofuotis, o apie 60-uosius metus sunyksta iki labai menko dydžio ir tampa praktiškai nematoma plika akimi.

 

Padeda pašalinti chemoterapijos padarinius.

Radioterapijai vartojami alfa-, beta-, ir gama-spinduliai. Didelė radioaktyviosios spinduliuotės dozė suardo arba visiškai sunaikina vėžines ląsteles, tačiau kartu sužaloja ir normalias ląsteles, tuo sukeldama šalutinį poveikį. Ypatingai pakenkia žmogaus organizmo imuninėms funkcijoms, dėl to sumažėja organizmo atsparumas įvairioms ligoms. Išryškėja tokie požymiai kaip apsiblausęs veidas, senstanti oda, dingsta apetitas, pradeda slinkti plaukai, atsiranda vangumas, nemiga ir kt.

Chemoterapija - tai vienas iš gydymo būdų, kai vartojant cheminius preparatus sunaikinamos navikinės ląstelės, stabdomas navikinių ląstelių augimas ir dalijimasis, stimuliuojama navikinių ląstelių diferenciacija. Chemoterapijos proceso metu kūnas nusilpsta, atsiranda jėgų išsekimo pojūtis, pila prakaitas, sumažėja limfocitų ir trombocitų skaičius, o dėl to sumažėja ir hematochromo kiekis eritrocituose.

Geriamasis eliksyras "Sanbao" vaidina ypatingai svarbią rolę imunitetui stiprinti, jis padidina makrofagų ir limfocitų aktyvumą, padidina leukocitų kiekį kraujyje, akivaizdžiai sumažina radijo ir chemoterapijos sukelto šalutinio poveikio padarinius.

Inkstų funkcijos atstatymas,  inkstų JAN stiprinimas.

Inkstai KTM laikomi "pirmapradžiu pagrindu", tai yra, prigimtine sveikata, kurią mums perduoda gimdytojai. Inkstai nulemia vaisingumo funkciją, inkstuose saugoma sėkla, nuo kurios priklauso kaulų čiulpų medžiagos produkcija, o kaulų čiulpai atlieka svarbiausias funkcijas. Geriamasis eliksyras „Sanbao" padeda sureguliuoti inkstų veiklą ir kaulų čiulpų medžiagos gamybą. Preparatastiesiogiai veikia inkstus ir pasižymi gera atstatomąja funkcija esant "inkstų tuštumos" sindromui, menkai sėklos (spermos) produkcijai, vyrų nevaisingumui, greitam nuovargiui, ūžimui ausyse, mirgėjimui akyse, visiškam jėgų išsekimui ir kt.

Galima teigti, kad geriamasis eliksyras „Sanbao" yra klasikinis atstovas tų preparatų, kurie skirti "reguliacijos" funkcijai, taip pat yra unikalus produktas vykdantis "atstatomąją" funkciją. Senovėje buvo sakoma: "Danguje yra trys brangenybės: saulė, mėnulis ir žvaigždės; žmogus turi tris brangenybes: kūną (sėklą, Czin), sielą (energiją, Či) ir dvasią (Sėnj)". Geriamasis eliksyras „Sanbao" vykdo kūno, sielos ir dvasios atkuriamąją funkciją.

Reguliacijai skirto eliksyro "Feniksas" pagrindu sukurtas preparatas "Sanbao", kuriame yra suderinta ir "atstatomoji" funkcija. Atkurdami "kūno - sielos - dvasios" funkcijas, mes pasiekiame sveikatinamąjį efektą: stiprią sveikatą, išsilaisvinimą nuo ligų ir ilgaamžiškumą.

Rekomenduojama žmonėms, sergantiems reumatinėmis ligomis, hepatitu B ir šio viruso nešiotojams, sergantiems diabetu, onkologinėmis ligomis, radio- ir chemoterapijos metu,pries ir po, silpnos sveikatos ir dažnai sergantiems žmonėms.

Poveikis:

• Kordicepsas gerina širdies ir smegenų aprūpinimą krauju, paaukština nervų sistemos dirglumo slenkstį, stimuliuoja galvos smegenų ląstelių aktyvacijos procesus, gerina nervų sistemos gyvybingumą ir atminties funkcijas.

• Linčži (Ganderma lucidum) gerina širdies ir smegenų aprūpinimą deguonimi. Linčži ir Kordicepso derinys šį efektą dar labiau paryškina.

• Produkto sudėtyje daug aktyvių komponentų, teikiančių žmogaus organizmui akivaizdų sveikatinimo ir profilaktinį efektus. Kordicepso rūgštis , Kordicepinas, Kordicepso polisacharidai, Linčži polisacharidai, polinukleotidai, mažo molekulinio svorio peptidai ir mikroelementai.

• Žymiai padidina fagocitinį aktyvumą, padidina ląstelinio imuniteto sekreciją (interferono, pernešimo faktorius, chomotaksio faktorių, migruojančių inhibicinių ir kitų limfocitinių faktorių).

• Naikina nereikalingus riebalus, reguliuoja kūno svorio balansą, išsaugo kraujagyslių elastingumą ir sveiką svarbių vidaus organų būklę.

• Šalina somatopsichinio pervargimo iššauktus požymius. Papildo organizmo mitybą. Greitai atstato fizinę ir nervinę energiją.

• Normalizuoja gyvybinę energiją, atstato ir stiprina organizmą sekinančių ligų metu, pagerina humoralinių skepčių gamybą, kaupia gyvybinę energiją, gerina gijimą, organizmo imunines funkcijas. Preparato sudėtyje yra praktiškai visos organizmui būtinos amino rūgštys – sveikatinimo, gyvenimo prailginimo ir gydančiųjų medžiagų pagrindas. Kinų tradicinėje medicinoje “Kordicepso funkcijos kvintesencija – pripildyti Či (energija), maitinti kraują, stiprinti plaučius ir inkstus”.

Indikacijos ir vartojimo trukmė

• Reumatoidinis poliartritas ir kitos sąnarių ligos – keletą mėnesių;

• B ir C hepatitai – keletą mėnesių;

• 2 tipo cukrinis diabetas ir 1 tipo diabeto komplikacijų profilaktikai – keletą mėnesių;

• Kvėpavimo organų ligos: bronchitai, ypač lėtiniai, pneumonija, plaučių emfizema, bronchinė astma – nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių. Esant plaučių tuberkuliozei, kursas yra ilgesnis;

• LOR ligos: rinitai, sinusitai, otitai – kelių preparato lašų lašinimas į nosį ar ausį du kartus per dieną, kol išnyks simptomai, ir gerti nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių;

• Visos urogenitalinės sistemos ligos, ypač vyrų, sergant prostatos hipertrofija ir adenoma, sumažėjus potencijai, esant spermatorėjai, priešlaikinei ejakuliacijai;

• Moterų ligos – nikturija, menstruacijų ciklo sutrikimai, dubens srities skausmai – keletą mėnesių;

• Priešvėžinės ligos bei piktybiniai navikai, ypač chemo- ir radioterapijos kursų metu – tęsti vartojimą po gydymo kurso preparatu eliksyru „Feniksu” -1-2 pakuotės;

• Padidėjęs lipidų, cholesterolio bei trigliceridų kiekis kraujyje – ne mažiau 2 mėn., arba kol bus pasiekta normalių laborato­rinių tyrimų rezultatų;

 

Daugelis kitų lėtinių ligų, kuriomis sergant tikslinga vartoti ir preparatą eliksyrą „Feniksą” – kursai nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių. http://sveikite.lt/kordicepsas

Pakuotė: 4 flakonai po 30 ml.

Pastabos:

Eliksyras „Sanbao" yra pagrindinis preparatas, skirtas profilaktikai. Po 2-3 mėnesių pertraukos kursus galima vėl kartoti. Eliksyras „Sanbao" pakankamai veiksmingas sergant ir kitomis ligomis. Taciau kompanija „Fohow" gamina dar ir kitų kordicepso preparatų, kurie yra veiksmingesni sergant kitomis ligomis.

Pasireiskus alergijai (nors taip atsitinka labai retai) sio preparato ar kitų BVP sudedamosioms dalims, reikia nutraukti jų vartojimą.

Jei nėra indikacijų, nereikia vartoti kelių kordicepso preparatų.

Gydymo trukmė nustatoma individualiai ir priklauso nuo bendros ligonio būklės, ligos simptomų mažėjimo, laboratorinių bei specialiųjų medicininių tyrimų, atliekamų prieš ir po BVP vartojimo, rezultatų įvertinimo.

Dozės suaugusiesiems

Siekiant pagerinti sveikatą, preparatą rekomenduojama vartoti tokiomis dozėmis:

Pirmasis buteliukas - 2-3 ml per dieną;

Antrasis buteliukas - 3-4 ml per dieną;

Treciasis - ketvirtasis buteliukas - 4-5 ml per dieną.

Pastabos:

Preparato vartojimo trukmė bei dozės skiriamos individualiai ir priklauso nuo ligonio būklės, ligos bei greitai veikiancių biologinių imunoreguliatorių vartojimo veiksmingumo. Todėl kartais dozės gali būti ir didesnės

Preparato „Fenikso" dazniausia tikslinga vartoti ne ilgiau kaip 2 -3 mėnesius. Jeigu esama indikacijų, po kelių mėnesių pertraukos preparato vartojimą galima pakartoti. Jeigu yra indikacijos, sio kordicepso preparato (ar kitų BVP) galima skirti gana ilgą laiką ar periodiškai juos kaitalioti.

Sergant vėziu ir hematologinėmis ligomis  rekomenduojama nuolat vartoti optimalias skystų formų kordicepso preparatų - eliksyro „Fenikso " ir eliksyro „Sanbao" dozes. Šiuos preparatus galima vartoti kartu (vieną preparatą ryte, kitą- vakare) arba juos keičiant paeiliui.

Sergant lėtinėmis ligomis

Siekiant uzkirsti kelią galimiems biologiškai veiklių papildų vartojimo sukeltiems pavieniams bei trumpalaikiams įvairių lėtinių ligų paūmėjimams (ypac hipertonijai, inkstų bei tulzies akmenligėms), pradiniame gydymo etape rekomenduojame skirti mazas kordicepso preparatų dozes, o vėliau po truputį (per 5-10 dienų) didinti jas iki optimalių. Paprastai biologiškai veiklių skystų koncentruotų kordicepso papildų - eliksyro „Fenikso " ir eliksyro „Sanbao" - pradedama skirti nuo 0,25-0,5 ml dozės, kasdien ją tiek pat padidinantvisų kordicepso preparatų, ypač skystų koncentruotų formų, skiriama kartu su tradiciniais medikamentais. Tik vėliau, kai pasiekiamas aiskus tam tikros organų sistemos bioreguliacijos lygis, gydytojai gali pabandyti po truputį mazinti cheminių vaistų kiekį ir dozę, o, esant stabiliai bioreguliacijai, nutraukti kai kurių medicinos preparatų vartojimą. Kordicepso preparatų galima saugiai vartoti kartu su kitais biologiškai veikliais papildais ir medikamentais.

Indikacijos, dozės bei vartojimo trukmė:

Indikacijos ir vartojimo trukmė

• Reumatoidinis poliartritas ir kitos sąnarių ligos – keletą mėnesių;

• B ir C hepatitai – keletą mėnesių;

• 2 tipo cukrinis diabetas ir 1 tipo diabeto komplikacijų profilaktikai – keletą mėnesių;

• Kvėpavimo organų ligos: bronchitai, ypač lėtiniai, pneumonija, plaučių emfizema, bronchinė astma – nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių. Esant plaučių tuberkuliozei, kursas yra ilgesnis;

• LOR ligos: rinitai, sinusitai, otitai – kelių preparato lašų lašinimas į nosį ar ausį du kartus per dieną, kol išnyks simptomai, ir gerti nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių;

• Visos urogenitalinės sistemos ligos, ypač vyrų, sergant prostatos hipertrofija ir adenoma, sumažėjus potencijai, esant spermatorėjai, priešlaikinei ejakuliacijai;

• Moterų ligos – nikturija, menstruacijų ciklo sutrikimai, dubens srities skausmai – keletą mėnesių;

• Priešvėžinės ligos bei piktybiniai navikai, ypač chemo- ir radioterapijos kursų metu – tęsti vartojimą po gydymo kurso preparatu eliksyru „Feniksu” -1-2 pakuotės;

• Padidėjęs lipidų, cholesterolio bei trigliceridų kiekis kraujyje – ne mažiau 2 mėn., arba kol bus pasiekta normalių laboratorinių tyrimų rezultatų;

Daugelis kitų lėtinių ligų, kuriomis sergant tikslinga vartoti ir preparatą eliksyrą „Feniksą” – kursai nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių.

Pats žymiausias preparatas – bioimunoreguliatorius. Biologiškai veiklus maisto papildas eliksyras „Sanbao” savo sudėtimi artimas eliksyrui „Feniksui”, tačiau Kordicepso koncentracija jame didesnė ir siekia 80%. Preparatas, skirtingai nuo eliksyro „Fenikso”, pasižymi didesniu atsikosėjimo efektu, mažina bronchų obstrukciją ir pagerina kraujotaką kvėpavimo sistemos ir mažojo dubens organuose, normalizuoja urogenitalinės sistemos organų funkciją, reguliuoja cholesterolio kiekį kraujyje.

Pakuotė: 4 flakonai po 30 ml.

P.S.Maisto papildas:
-Negali būti vartojamas kaip maisto  pakaitalas;
-Neviršyti rekomenduojamos paros dozės;
-Laikyti vaikams  nepasiekiamoje vietoje;
-Laikyti gerai uždarytą vėsioje, sausoje patalpoje  toliau nuo tiesioginių saulės spindulių;
-Įsigyjus produktą papildą Savigydos  tikslais,
atsakomybe neša pats vartotojas;
-Prieš vartodami produktą  papildą pasitarkite
su Jus gydančiu gydytoju ;
-Produktas  NERECEPTINIS;

Grįžti į pradžia


Gamybai panaudotas laukinis kinietiškas Kordicepsas (Cordyceps sinensis) – 80%, renkamas Cinchai – Tibeto kalnuose. Produkto sudėtyje yra Linčži (Ganoderma lucidum) – 8%, Kalnų skruzdžių ekstraktas, Šiitake, Himalajų medus ir kiti tradicinės kinų medicinos fitokomponentai.

Pats žymiausias preparatas – bioimunoreguliatorius. Biologiškai veiklus mitybos produktas eliksyras „Sanbao” savo sudėtimi artimas eliksyrui „Feniksui”, tačiau Kordicepso koncentracija jame didesnė ir siekia 80%. Preparatas, skirtingai nuo eliksyro „Fenikso”, pasižymi didesniu atsikosėjimo efektu, mažina bronchų obstrukciją ir pagerina kraujotaką kvėpavimo sistemos ir mažojo dubens organuose, normalizuoja urogenitalinės sistemos organų funkciją, reguliuoja cholesterolio kiekį kraujyje.

 

Gamybai naudojamos pažangios skaldymo ir ekstrahavimo technologijos. Šiame preparate panaudota molekulinio projektavimo teorija, leidžianti pasiekti optimalaus biologiškai aktyvių komponentų ištirpinimo, parinkimą cheminių ryšių energijos, molekulinės erdvės struktūrų tarpusavio papildymo, pagerinimui produkto pasisavinimo organizme. Panaudotos technologijos leido realizuoti maisto papildų sinergetinį sveikatinimo efektą. Naujųjų technologijų dėka tapo įmanoma padidinti produkto veikiųjų komponentų koncentraciją.

 

Preparato veikimas.

Poveikis sergant reumatu, reumatoidiniu artritu.

Pastaruoju metu vieninga daugumos mokslininkų nuomone, reumatoidinis artritas yra autoimuninė liga, išsivystanti dėl imuninės sistemos veiklos sutrikimo. Klinikiniai tyrimai parodė, kad eliksyras „Sanbao" pajėgia reguliuoti organizmo imunines funkcijas, be to, nesukelia šalutinio veikimo, būdingo imunodepresantams. Jo veikimas pagrįstas imuniteto sureguliavimu, Eliksyras pasižymi labai stipriu priešuždegiminiu bei nuskausminamuoju poveikiu reumatoidinio artrito atvejais.

Sergančiųjų artritu kraujyje yra nepaprastai mažas cinko kiekis. O cinko trūkumas sąnario dangose skatina reumatoidinio artrito vystimąsi. Todėl vienas iš svarbiausių gydymo būdų yra cinko kiekio atstatymas.

Veikimas sergant hepatitu B.

Hepatitas B - tai infekcinė liga, kurią sukelia hepatito B viruso užkratas.

Klinikiniai tyrimai parodė, kad ši liga - tai susirgimas dėl chroniško nepakankamumo, iš esmės - dėl lėtinio kepenų ir inkstų veiklos nepakankamumo. Šiuolaikinei medicinai dar nepakanka žinių apie hepatito B mechanizmą. Įprasta manyti, kad dėl ryškaus imuninės funkcijos pajėgumo sumažėjimo organizmas nebegali pašalinti hepatito B virusų. Inkstai hepatito B gydymui turi lemiamą vaidmenį. Atliekant farmakologinių tyrimų analizę nustatyta, kad eliksyrui „Sanbao" būdingas platus farmakologinis veikimas: priešuždegiminis, antiseptinis, priešastminis, tausojantis kepenis ir kt.

Eliksyras padeda valyti sąstovio nuosėdas, reguliuoti organizmo energiją, tausoti kepenis, atstatyti blužnies veiklą, sanuoti skrandį ir kt., padeda ligoniui gana greitai atgauti sveikatą, o taip pat ir išvalyti kepenis nuo virusų bei atnaujinti pažeistas jų ląsteles.

Poveikis cukrinio diabeto atveju.

Cukrinis diabetas taip pat priklauso chroniškoms nepakankamumo ligoms. Dėl inkstų nepakankamumo nusilpsta imuninės sistemos veikla, atsiranda endokrininės sistemos disbalansas, sutrinka vidinis cukraus metabolizmas, o tai iš esmės ir yra svarbiausia susirgimo priežastis. Skruzdžių organizme randama ypač reikalingų žmogaus organizmui mikroelementų, aminorūgščių ir vitaminų, kurie padeda sustiprinti imuninę sistemą, reguliuoti endokrininę sistemą, organizme stabilizuoti cukraus metabolizmą, suaktyvinti kasos veiklą, padidinti insulino aktyvumą ir stabdyti insulino antikūnių gamybą. Be to, skruzdžių organizme esantis cinkas geba suaktyvinti insulinogeno virtimą insulinu, tokiu būdu padeda kontroliuoti ir pakeisti diabeto simptomus. Pavartojus eliksyro „Sanbao", atsiranda galimybė sustiprinti gydymo efektyvumą: procentinė cukraus kiekio kraujyje ir šlapime reabilitacija siekia daugiau nei 80 proc. Tokie ligos simptomai kaip dažnas gėrimas, dažnas šlapinimasis, nuovargis, jėgų išsekimas, dažnas prakaitavimas, širdies plakimas ir kiti pasireiškia vis rečiau, kol visiškai pranyksta. Nėra pripratimo ir šalutinio poveikio.

Skatina čiobrialiaukės augimą.

Žmogaus organizmo imuniteto ir atsparumo stiprėjimas, blužnies, čiobrialiaukės ir kitų imuninės sistemos organų aktyvus vystimasis yra jauno sveiko organizmo klestėjimo požymiai. Mokslininkai nustatė, kad senatvė yra susijusi su laipsnišku žmogaus imuniteto funkcinio pajėgumo silpnėjimu.

Čiobrialiaukė - tai savotiškas žmogaus organizmo ''ilgaamžiškumo žadintuvas", kadangi ji glaudžiai susijusi su organizmo gyvavimo trukme. Čiobrialiaukės funkcija - T-limfocitų gamyba ir jų brendimo skatinimas. Kuo daugiau aktyvių T-limfocitų žmogaus organizme, tuo atsparesnis organizmo imunitetas. Taigi įmanoma nesirgti, o susirgus - sirgti trumpiau, arba užsikrėtus virusinėmis infekcijomis, gydymas ir reabilitacija vyks žymiai greičiau, o tai reiškia, kad gyventi galima žymiai ilgiau. Dalykas tas, kad čiobrialiaukė jau nuo dvylikos metų amžiaus pradeda pamažu atrofuotis, o apie 60-uosius metus sunyksta iki labai menko dydžio ir tampa praktiškai nematoma plika akimi.

 

Šalina radio- ir chemoterapijos padarinius.

 

Radioterapijai vartojami alfa-, beta-, ir gama-spinduliai. Didelė radioaktyviosios spinduliuotės dozė suardo arba visiškai sunaikina vėžines ląsteles, tačiau kartu sužaloja ir normalias ląsteles, tuo sukeldama šalutinį poveikį. Ypatingai pakenkia žmogaus organizmo imuninėms funkcijoms, dėl to sumažėja organizmo atsparumas įvairioms ligoms. Išryškėja tokie požymiai kaip apsiblausęs veidas, senstanti oda, dingsta apetitas, pradeda slinkti plaukai, atsiranda vangumas, nemiga ir kt.

Chemoterapija - tai vienas iš gydymo būdų, kai vartojant cheminius preparatus sunaikinamos navikinės ląstelės, stabdomas navikinių ląstelių augimas ir dalijimasis, stimuliuojama navikinių ląstelių diferenciacija. Chemoterapijos proceso metu kūnas nusilpsta, atsiranda jėgų išsekimo pojūtis, pila prakaitas, sumažėja limfocitų ir trombocitų skaičius, o dėl to sumažėja ir hematochromo kiekis eritrocituose.

Geriamasis eliksyras "Sanbao" vaidina ypatingai svarbią rolę imunitetui stiprinti, jis padidina makrofagų ir limfocitų aktyvumą, padidina leukocitų kiekį kraujyje, akivaizdžiai sumažina radijo ir chemoterapijos sukelto šalutinio poveikio padarinius.

 

Inkstų funkcijos atstatymas,  inkstų JAN stiprinimas.

 

Inkstai KTM laikomi "pirmapradžiu pagrindu", tai yra, prigimtine sveikata, kurią mums perduoda gimdytojai. Inkstai nulemia vaisingumo funkciją, inkstuose saugoma sėkla, nuo kurios priklauso kaulų čiulpų medžiagos produkcija, o kaulų čiulpai atlieka svarbiausias funkcijas. Geriamasis eliksyras „Sanbao" padeda sureguliuoti inkstų veiklą ir kaulų čiulpų medžiagos gamybą. Preparatastiesiogiai veikia inkstus ir pasižymi gera atstatomąja funkcija esant "inkstų tuštumos" sindromui, menkai sėklos (spermos) produkcijai, vyrų nevaisingumui, greitam nuovargiui, ūžimui ausyse, mirgėjimui akyse, visiškam jėgų išsekimui ir kt.

Galima teigti, kad geriamasis eliksyras „Sanbao" yra klasikinis atstovas tų preparatų, kurie skirti "reguliacijos" funkcijai, taip pat yra unikalus produktas vykdantis "atstatomąją" funkciją. Senovėje buvo sakoma: "Danguje yra trys brangenybės: saulė, mėnulis ir žvaigždės; žmogus turi tris brangenybes: kūną (sėklą, Czin), sielą (energiją, Či) ir dvasią (Sėnj)". Geriamasis eliksyras „Sanbao" vykdo kūno, sielos ir dvasios atkuriamąją funkciją.

Reguliacijai skirto eliksyro "Feniksas" pagrindu sukurtas preparatas "Sanbao", kuriame yra suderinta ir "atstatomoji" funkcija. Atkurdami "kūno - sielos - dvasios" funkcijas, mes pasiekiame sveikatinamąjį efektą: stiprią sveikatą, išsilaisvinimą nuo ligų ir ilgaamžiškumą.

 

Rekomenduojama žmonėms, sergantiems reumatinėmis ligomis, hepatitu B ir šio viruso nešiotojams, sergantiems diabetu, onkologinėmis ligomis, radio- ir chemoterapijos metu,pries ir po, silpnos sveikatos ir dažnai sergantiems žmonėms.

 

Poveikis:

• Kordicepsas gerina širdies ir smegenų aprūpinimą krauju, paaukština nervų sistemos dirglumo slenkstį, stimuliuoja galvos smegenų ląstelių aktyvacijos procesus, gerina nervų sistemos gyvybingumą ir atminties funkcijas.

• Linčži (Ganderma lucidum) gerina širdies ir smegenų aprūpinimą deguonimi. Linčži ir Kordicepso derinys šį efektą dar labiau paryškina.

• Produkto sudėtyje daug aktyvių komponentų, teikiančių žmogaus organizmui akivaizdų sveikatinimo ir profilaktinį efektus. Kordicepso rūgštis , Kordicepinas, Kordicepso polisacharidai, Linčži polisacharidai, polinukleotidai, mažo molekulinio svorio peptidai ir mikroelementai.

• Žymiai padidina fagocitinį aktyvumą, padidina ląstelinio imuniteto sekreciją (interferono, pernešimo faktorius, chomotaksio faktorių, migruojančių inhibicinių ir kitų limfocitinių faktorių).

• Naikina nereikalingus riebalus, reguliuoja kūno svorio balansą, išsaugo kraujagyslių elastingumą ir sveiką svarbių vidaus organų būklę.

• Šalina somatopsichinio pervargimo iššauktus požymius. Papildo organizmo mitybą. Greitai atstato fizinę ir nervinę energiją.

• Normalizuoja gyvybinę energiją, atstato ir stiprina organizmą sekinančių ligų metu, pagerina humoralinių skepčių gamybą, kaupia gyvybinę energiją, gerina gijimą, organizmo imunines funkcijas. Preparato sudėtyje yra praktiškai visos organizmui būtinos amino rūgštys – sveikatinimo, gyvenimo prailginimo ir gydančiųjų medžiagų pagrindas. Kinų tradicinėje medicinoje “Kordicepso funkcijos kvintesencija – pripildyti Či (energija), maitinti kraują, stiprinti plaučius ir inkstus”.

 

Indikacijos ir vartojimo trukmė

 

• Reumatoidinis poliartritas ir kitos sąnarių ligos – keletą mėnesių;

 

• B ir C hepatitai – keletą mėnesių;

 

• 2 tipo cukrinis diabetas ir 1 tipo diabeto komplikacijų profilaktikai – keletą mėnesių;

 

• Kvėpavimo organų ligos: bronchitai, ypač lėtiniai, pneumonija, plaučių emfizema, bronchinė astma – nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių. Esant plaučių tuberkuliozei, kursas yra ilgesnis;

 

• LOR ligos: rinitai, sinusitai, otitai – kelių preparato lašų lašinimas į nosį ar ausį du kartus per dieną, kol išnyks simptomai, ir gerti nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių;

 

• Visos urogenitalinės sistemos ligos, ypač vyrų, sergant prostatos hipertrofija ir adenoma, sumažėjus potencijai, esant spermatorėjai, priešlaikinei ejakuliacijai;

 

• Moterų ligos – nikturija, menstruacijų ciklo sutrikimai, dubens srities skausmai – keletą mėnesių;

 

• Priešvėžinės ligos bei piktybiniai navikai, ypač chemo- ir radioterapijos kursų metu – tęsti vartojimą po gydymo kurso preparatu eliksyru „Feniksu” -1-2 pakuotės;

 

• Padidėjęs lipidų, cholesterolio bei trigliceridų kiekis kraujyje – ne mažiau 2 mėn., arba kol bus pasiekta normalių laborato­rinių tyrimų rezultatų;

 

Daugelis kitų lėtinių ligų, kuriomis sergant tikslinga vartoti ir preparatą eliksyrą „Feniksą” – kursai nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių.

Pakuotė: 4 flakonai po 30 ml.

Pastabos:

Eliksyras „Sanbao" yra pagrindinis preparatas, skirtas profilaktikai. Po 2-3 mėnesių pertraukos kursus galima vėl kartoti. Eliksyras „Sanbao" pakankamai veiksmingas sergant ir kitomis ligomis. Taciau kompanija „Fohow" gamina dar ir kitų kordicepso preparatų, kurie yra veiksmingesni sergant kitomis ligomis.

 

Pasireiskus alergijai (nors taip atsitinka labai retai) sio preparato ar kitų BVP sudedamosioms dalims, reikia nutraukti jų vartojimą.

 

Jei nėra indikacijų, nereikia vartoti kelių kordicepso preparatų.

 

Gydymo trukmė nustatoma individualiai ir priklauso nuo bendros ligonio būklės, ligos simptomų mažėjimo, laboratorinių bei specialiųjų medicininių tyrimų, atliekamų prieš ir po BVP vartojimo, rezultatų įvertinimo.

 

Dozės suaugusiesiems

 

Siekiant pagerinti sveikatą, preparatą rekomenduojama vartoti tokiomis dozėmis:

 

Pirmasis buteliukas - 2-3 ml per dieną;

 

Antrasis buteliukas - 3-4 ml per dieną;

 

Treciasis - ketvirtasis buteliukas - 4-5 ml per dieną.

 

Pastabos:

Preparato vartojimo trukmė bei dozės skiriamos individualiai ir priklauso nuo ligonio būklės, ligos bei greitai veikiancių biologinių imunoreguliatorių vartojimo veiksmingumo. Todėl kartais dozės gali būti ir didesnės

 

Preparato „Fenikso" dazniausia tikslinga vartoti ne ilgiau kaip 2 -3 mėnesius. Jeigu esama indikacijų, po kelių mėnesių pertraukos preparato vartojimą galima pakartoti. Jeigu yra indikacijos, sio kordicepso preparato (ar kitų BVP) galima skirti gana ilgą laiką ar periodiškai juos kaitalioti.

Sergant vėziu ir hematologinėmis ligomis  rekomenduojama nuolat vartoti optimalias skystų formų kordicepso preparatų - eliksyro „Fenikso " ir eliksyro „Sanbao" dozes. Šiuos preparatus galima vartoti kartu (vieną preparatą ryte, kitą- vakare) arba juos keičiant paeiliui.

Sergant lėtinėmis ligomis

Siekiant uzkirsti kelią galimiems biologiškai veiklių papildų vartojimo sukeltiems pavieniams bei trumpalaikiams įvairių lėtinių ligų paūmėjimams (ypac hipertonijai, inkstų bei tulzies akmenligėms), pradiniame gydymo etape rekomenduojame skirti mazas kordicepso preparatų dozes, o vėliau po truputį (per 5-10 dienų) didinti jas iki optimalių. Paprastai biologiškai veiklių skystų koncentruotų kordicepso papildų - eliksyro „Fenikso " ir eliksyro „Sanbao" - pradedama skirti nuo 0,25-0,5 ml dozės, kasdien ją tiek pat padidinantvisų kordicepso preparatų, ypač skystų koncentruotų formų, skiriama kartu su tradiciniais medikamentais. Tik vėliau, kai pasiekiamas aiskus tam tikros organų sistemos bioreguliacijos lygis, gydytojai gali pabandyti po truputį mazinti cheminių vaistų kiekį ir dozę, o, esant stabiliai bioreguliacijai, nutraukti kai kurių medicinos preparatų vartojimą. Kordicepso preparatų galima saugiai vartoti kartu su kitais biologiškai veikliais papildais ir medikamentais.

Gamybai panaudotas laukinis kinietiškas Kordicepsas (Cordyceps sinensis) – 80%, renkamas Cinchai – Tibeto kalnuose. Produkto sudėtyje yra Linčži (Ganoderma lucidum) – 8%, Kalnų skruzdžių ekstraktas, Šiitake, Himalajų medus ir kiti tradicinės kinų medicinos fitokomponentai.

Pats žymiausias preparatas – bioimunoreguliatorius. Biologiškai veiklus mitybos produktas eliksyras „Sanbao” savo sudėtimi artimas eliksyrui „Feniksui”, tačiau Kordicepso koncentracija jame didesnė ir siekia 80%. Preparatas, skirtingai nuo eliksyro „Fenikso”, pasižymi didesniu atsikosėjimo efektu, mažina bronchų obstrukciją ir pagerina kraujotaką kvėpavimo sistemos ir mažojo dubens organuose, normalizuoja urogenitalinės sistemos organų funkciją, reguliuoja cholesterolio kiekį kraujyje.

 

Gamybai naudojamos pažangios skaldymo ir ekstrahavimo technologijos. Šiame preparate panaudota molekulinio projektavimo teorija, leidžianti pasiekti optimalaus biologiškai aktyvių komponentų ištirpinimo, parinkimą cheminių ryšių energijos, molekulinės erdvės struktūrų tarpusavio papildymo, pagerinimui produkto pasisavinimo organizme. Panaudotos technologijos leido realizuoti maisto papildų sinergetinį sveikatinimo efektą. Naujųjų technologijų dėka tapo įmanoma padidinti produkto veikiųjų komponentų koncentraciją.

 

Preparato veikimas.

Poveikis sergant reumatu, reumatoidiniu artritu.

Pastaruoju metu vieninga daugumos mokslininkų nuomone, reumatoidinis artritas yra autoimuninė liga, išsivystanti dėl imuninės sistemos veiklos sutrikimo. Klinikiniai tyrimai parodė, kad eliksyras „Sanbao" pajėgia reguliuoti organizmo imunines funkcijas, be to, nesukelia šalutinio veikimo, būdingo imunodepresantams. Jo veikimas pagrįstas imuniteto sureguliavimu, Eliksyras pasižymi labai stipriu priešuždegiminiu bei nuskausminamuoju poveikiu reumatoidinio artrito atvejais.

Sergančiųjų artritu kraujyje yra nepaprastai mažas cinko kiekis. O cinko trūkumas sąnario dangose skatina reumatoidinio artrito vystimąsi. Todėl vienas iš svarbiausių gydymo būdų yra cinko kiekio atstatymas.

Veikimas sergant hepatitu B.

Hepatitas B - tai infekcinė liga, kurią sukelia hepatito B viruso užkratas.

Klinikiniai tyrimai parodė, kad ši liga - tai susirgimas dėl chroniško nepakankamumo, iš esmės - dėl lėtinio kepenų ir inkstų veiklos nepakankamumo. Šiuolaikinei medicinai dar nepakanka žinių apie hepatito B mechanizmą. Įprasta manyti, kad dėl ryškaus imuninės funkcijos pajėgumo sumažėjimo organizmas nebegali pašalinti hepatito B virusų. Inkstai hepatito B gydymui turi lemiamą vaidmenį. Atliekant farmakologinių tyrimų analizę nustatyta, kad eliksyrui „Sanbao" būdingas platus farmakologinis veikimas: priešuždegiminis, antiseptinis, priešastminis, tausojantis kepenis ir kt.

Eliksyras padeda valyti sąstovio nuosėdas, reguliuoti organizmo energiją, tausoti kepenis, atstatyti blužnies veiklą, sanuoti skrandį ir kt., padeda ligoniui gana greitai atgauti sveikatą, o taip pat ir išvalyti kepenis nuo virusų bei atnaujinti pažeistas jų ląsteles.

Poveikis cukrinio diabeto atveju.

Cukrinis diabetas taip pat priklauso chroniškoms nepakankamumo ligoms. Dėl inkstų nepakankamumo nusilpsta imuninės sistemos veikla, atsiranda endokrininės sistemos disbalansas, sutrinka vidinis cukraus metabolizmas, o tai iš esmės ir yra svarbiausia susirgimo priežastis. Skruzdžių organizme randama ypač reikalingų žmogaus organizmui mikroelementų, aminorūgščių ir vitaminų, kurie padeda sustiprinti imuninę sistemą, reguliuoti endokrininę sistemą, organizme stabilizuoti cukraus metabolizmą, suaktyvinti kasos veiklą, padidinti insulino aktyvumą ir stabdyti insulino antikūnių gamybą. Be to, skruzdžių organizme esantis cinkas geba suaktyvinti insulinogeno virtimą insulinu, tokiu būdu padeda kontroliuoti ir pakeisti diabeto simptomus. Pavartojus eliksyro „Sanbao", atsiranda galimybė sustiprinti gydymo efektyvumą: procentinė cukraus kiekio kraujyje ir šlapime reabilitacija siekia daugiau nei 80 proc. Tokie ligos simptomai kaip dažnas gėrimas, dažnas šlapinimasis, nuovargis, jėgų išsekimas, dažnas prakaitavimas, širdies plakimas ir kiti pasireiškia vis rečiau, kol visiškai pranyksta. Nėra pripratimo ir šalutinio poveikio.

Skatina čiobrialiaukės augimą.

Žmogaus organizmo imuniteto ir atsparumo stiprėjimas, blužnies, čiobrialiaukės ir kitų imuninės sistemos organų aktyvus vystimasis yra jauno sveiko organizmo klestėjimo požymiai. Mokslininkai nustatė, kad senatvė yra susijusi su laipsnišku žmogaus imuniteto funkcinio pajėgumo silpnėjimu.

Čiobrialiaukė - tai savotiškas žmogaus organizmo ''ilgaamžiškumo žadintuvas", kadangi ji glaudžiai susijusi su organizmo gyvavimo trukme. Čiobrialiaukės funkcija - T-limfocitų gamyba ir jų brendimo skatinimas. Kuo daugiau aktyvių T-limfocitų žmogaus organizme, tuo atsparesnis organizmo imunitetas. Taigi įmanoma nesirgti, o susirgus - sirgti trumpiau, arba užsikrėtus virusinėmis infekcijomis, gydymas ir reabilitacija vyks žymiai greičiau, o tai reiškia, kad gyventi galima žymiai ilgiau. Dalykas tas, kad čiobrialiaukė jau nuo dvylikos metų amžiaus pradeda pamažu atrofuotis, o apie 60-uosius metus sunyksta iki labai menko dydžio ir tampa praktiškai nematoma plika akimi.

 

Šalina radio- ir chemoterapijos padarinius.

 

Radioterapijai vartojami alfa-, beta-, ir gama-spinduliai. Didelė radioaktyviosios spinduliuotės dozė suardo arba visiškai sunaikina vėžines ląsteles, tačiau kartu sužaloja ir normalias ląsteles, tuo sukeldama šalutinį poveikį. Ypatingai pakenkia žmogaus organizmo imuninėms funkcijoms, dėl to sumažėja organizmo atsparumas įvairioms ligoms. Išryškėja tokie požymiai kaip apsiblausęs veidas, senstanti oda, dingsta apetitas, pradeda slinkti plaukai, atsiranda vangumas, nemiga ir kt.

Chemoterapija - tai vienas iš gydymo būdų, kai vartojant cheminius preparatus sunaikinamos navikinės ląstelės, stabdomas navikinių ląstelių augimas ir dalijimasis, stimuliuojama navikinių ląstelių diferenciacija. Chemoterapijos proceso metu kūnas nusilpsta, atsiranda jėgų išsekimo pojūtis, pila prakaitas, sumažėja limfocitų ir trombocitų skaičius, o dėl to sumažėja ir hematochromo kiekis eritrocituose.

Geriamasis eliksyras "Sanbao" vaidina ypatingai svarbią rolę imunitetui stiprinti, jis padidina makrofagų ir limfocitų aktyvumą, padidina leukocitų kiekį kraujyje, akivaizdžiai sumažina radijo ir chemoterapijos sukelto šalutinio poveikio padarinius.

 

Inkstų funkcijos atstatymas,  inkstų JAN stiprinimas.

 

Inkstai KTM laikomi "pirmapradžiu pagrindu", tai yra, prigimtine sveikata, kurią mums perduoda gimdytojai. Inkstai nulemia vaisingumo funkciją, inkstuose saugoma sėkla, nuo kurios priklauso kaulų čiulpų medžiagos produkcija, o kaulų čiulpai atlieka svarbiausias funkcijas. Geriamasis eliksyras „Sanbao" padeda sureguliuoti inkstų veiklą ir kaulų čiulpų medžiagos gamybą. Preparatastiesiogiai veikia inkstus ir pasižymi gera atstatomąja funkcija esant "inkstų tuštumos" sindromui, menkai sėklos (spermos) produkcijai, vyrų nevaisingumui, greitam nuovargiui, ūžimui ausyse, mirgėjimui akyse, visiškam jėgų išsekimui ir kt.

Galima teigti, kad geriamasis eliksyras „Sanbao" yra klasikinis atstovas tų preparatų, kurie skirti "reguliacijos" funkcijai, taip pat yra unikalus produktas vykdantis "atstatomąją" funkciją. Senovėje buvo sakoma: "Danguje yra trys brangenybės: saulė, mėnulis ir žvaigždės; žmogus turi tris brangenybes: kūną (sėklą, Czin), sielą (energiją, Či) ir dvasią (Sėnj)". Geriamasis eliksyras „Sanbao" vykdo kūno, sielos ir dvasios atkuriamąją funkciją.

Reguliacijai skirto eliksyro "Feniksas" pagrindu sukurtas preparatas "Sanbao", kuriame yra suderinta ir "atstatomoji" funkcija. Atkurdami "kūno - sielos - dvasios" funkcijas, mes pasiekiame sveikatinamąjį efektą: stiprią sveikatą, išsilaisvinimą nuo ligų ir ilgaamžiškumą.

 

Rekomenduojama žmonėms, sergantiems reumatinėmis ligomis, hepatitu B ir šio viruso nešiotojams, sergantiems diabetu, onkologinėmis ligomis, radio- ir chemoterapijos metu,pries ir po, silpnos sveikatos ir dažnai sergantiems žmonėms.

 

Poveikis:

• Kordicepsas gerina širdies ir smegenų aprūpinimą krauju, paaukština nervų sistemos dirglumo slenkstį, stimuliuoja galvos smegenų ląstelių aktyvacijos procesus, gerina nervų sistemos gyvybingumą ir atminties funkcijas.

• Linčži (Ganderma lucidum) gerina širdies ir smegenų aprūpinimą deguonimi. Linčži ir Kordicepso derinys šį efektą dar labiau paryškina.

• Produkto sudėtyje daug aktyvių komponentų, teikiančių žmogaus organizmui akivaizdų sveikatinimo ir profilaktinį efektus. Kordicepso rūgštis , Kordicepinas, Kordicepso polisacharidai, Linčži polisacharidai, polinukleotidai, mažo molekulinio svorio peptidai ir mikroelementai.

• Žymiai padidina fagocitinį aktyvumą, padidina ląstelinio imuniteto sekreciją (interferono, pernešimo faktorius, chomotaksio faktorių, migruojančių inhibicinių ir kitų limfocitinių faktorių).

• Naikina nereikalingus riebalus, reguliuoja kūno svorio balansą, išsaugo kraujagyslių elastingumą ir sveiką svarbių vidaus organų būklę.

• Šalina somatopsichinio pervargimo iššauktus požymius. Papildo organizmo mitybą. Greitai atstato fizinę ir nervinę energiją.

• Normalizuoja gyvybinę energiją, atstato ir stiprina organizmą sekinančių ligų metu, pagerina humoralinių skepčių gamybą, kaupia gyvybinę energiją, gerina gijimą, organizmo imunines funkcijas. Preparato sudėtyje yra praktiškai visos organizmui būtinos amino rūgštys – sveikatinimo, gyvenimo prailginimo ir gydančiųjų medžiagų pagrindas. Kinų tradicinėje medicinoje “Kordicepso funkcijos kvintesencija – pripildyti Či (energija), maitinti kraują, stiprinti plaučius ir inkstus”.

 

Indikacijos ir vartojimo trukmė

 

• Reumatoidinis poliartritas ir kitos sąnarių ligos – keletą mėnesių;

 

• B ir C hepatitai – keletą mėnesių;

 

• 2 tipo cukrinis diabetas ir 1 tipo diabeto komplikacijų profilaktikai – keletą mėnesių;

 

• Kvėpavimo organų ligos: bronchitai, ypač lėtiniai, pneumonija, plaučių emfizema, bronchinė astma – nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių. Esant plaučių tuberkuliozei, kursas yra ilgesnis;

 

• LOR ligos: rinitai, sinusitai, otitai – kelių preparato lašų lašinimas į nosį ar ausį du kartus per dieną, kol išnyks simptomai, ir gerti nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių;

 

• Visos urogenitalinės sistemos ligos, ypač vyrų, sergant prostatos hipertrofija ir adenoma, sumažėjus potencijai, esant spermatorėjai, priešlaikinei ejakuliacijai;

 

• Moterų ligos – nikturija, menstruacijų ciklo sutrikimai, dubens srities skausmai – keletą mėnesių;

 

• Priešvėžinės ligos bei piktybiniai navikai, ypač chemo- ir radioterapijos kursų metu – tęsti vartojimą po gydymo kurso preparatu eliksyru „Feniksu” -1-2 pakuotės;

 

• Padidėjęs lipidų, cholesterolio bei trigliceridų kiekis kraujyje – ne mažiau 2 mėn., arba kol bus pasiekta normalių laborato­rinių tyrimų rezultatų;

 

Daugelis kitų lėtinių ligų, kuriomis sergant tikslinga vartoti ir preparatą eliksyrą „Feniksą” – kursai nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių.

Pakuotė: 4 flakonai po 30 ml.

Pastabos:

Eliksyras „Sanbao" yra pagrindinis preparatas, skirtas profilaktikai. Po 2-3 mėnesių pertraukos kursus galima vėl kartoti. Eliksyras „Sanbao" pakankamai veiksmingas sergant ir kitomis ligomis. Taciau kompanija „Fohow" gamina dar ir kitų kordicepso preparatų, kurie yra veiksmingesni sergant kitomis ligomis.

 

Pasireiskus alergijai (nors taip atsitinka labai retai) sio preparato ar kitų BVP sudedamosioms dalims, reikia nutraukti jų vartojimą.

 

Jei nėra indikacijų, nereikia vartoti kelių kordicepso preparatų.

 

Gydymo trukmė nustatoma individualiai ir priklauso nuo bendros ligonio būklės, ligos simptomų mažėjimo, laboratorinių bei specialiųjų medicininių tyrimų, atliekamų prieš ir po BVP vartojimo, rezultatų įvertinimo.

 

Dozės suaugusiesiems

 

Siekiant pagerinti sveikatą, preparatą rekomenduojama vartoti tokiomis dozėmis:

 

Pirmasis buteliukas - 2-3 ml per dieną;

 

Antrasis buteliukas - 3-4 ml per dieną;

 

Treciasis - ketvirtasis buteliukas - 4-5 ml per dieną.

 

Pastabos:

Preparato vartojimo trukmė bei dozės skiriamos individualiai ir priklauso nuo ligonio būklės, ligos bei greitai veikiancių biologinių imunoreguliatorių vartojimo veiksmingumo. Todėl kartais dozės gali būti ir didesnės

 

Preparato „Fenikso" dazniausia tikslinga vartoti ne ilgiau kaip 2 -3 mėnesius. Jeigu esama indikacijų, po kelių mėnesių pertraukos preparato vartojimą galima pakartoti. Jeigu yra indikacijos, sio kordicepso preparato (ar kitų BVP) galima skirti gana ilgą laiką ar periodiškai juos kaitalioti.

Sergant vėziu ir hematologinėmis ligomis  rekomenduojama nuolat vartoti optimalias skystų formų kordicepso preparatų - eliksyro „Fenikso " ir eliksyro „Sanbao" dozes. Šiuos preparatus galima vartoti kartu (vieną preparatą ryte, kitą- vakare) arba juos keičiant paeiliui.

Sergant lėtinėmis ligomis

Siekiant uzkirsti kelią galimiems biologiškai veiklių papildų vartojimo sukeltiems pavieniams bei trumpalaikiams įvairių lėtinių ligų paūmėjimams (ypac hipertonijai, inkstų bei tulzies akmenligėms), pradiniame gydymo etape rekomenduojame skirti mazas kordicepso preparatų dozes, o vėliau po truputį (per 5-10 dienų) didinti jas iki optimalių. Paprastai biologiškai veiklių skystų koncentruotų kordicepso papildų - eliksyro „Fenikso " ir eliksyro „Sanbao" - pradedama skirti nuo 0,25-0,5 ml dozės, kasdien ją tiek pat padidinantvisų kordicepso preparatų, ypač skystų koncentruotų formų, skiriama kartu su tradiciniais medikamentais. Tik vėliau, kai pasiekiamas aiskus tam tikros organų sistemos bioreguliacijos lygis, gydytojai gali pabandyti po truputį mazinti cheminių vaistų kiekį ir dozę, o, esant stabiliai bioreguliacijai, nutraukti kai kurių medicinos preparatų vartojimą. Kordicepso preparatų galima saugiai vartoti kartu su kitais biologiškai veikliais papildais ir medikamentais.

Užsakymas